MB “ARKESA” savo veiklą pradėjo 1997m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – stiklo keramikos (stiklas židiniams, krosnelėms) didmeninė ir mažmeninė prekyba. Oficialus stiklo keramikos atstovas Lietuvoje.

Taip pat gamina ir prekiauja židinių detalėmis, židinių durelėmis, pirties krosnelių durelėmis, stiklo keramikos gaminiais: židinių stiklais, ugniai bei karščiui atspariais stiklais, pirties krosnelėmmis. Prekyboje pirties krosnelės baseinų šildymui bei jungiamos į akumuliacines talpas ar grindiniu šildymu.

Didelis pasirinkimas ir prieinamos kainos.
Viskas ko reikia norint turėti židinį.

Siūlome tik kokybiškus ir efektyvius klientų poreikius atitinkančius produktus, kuriais tikrai nenusivilsite.

Įmonės pagrindinė veikla– didmeninė ir mažmeninė prekyba stiklo keramika NeoClear 0/1 Premium.

Untitled-11

Įmonės pagrindinė veikla– didmeninė ir mažmeninė prekyba stiklo keramika NeoClear 0/1 Premium.

 

Židinių durelių su karščiui atspariu stiklu gamyba pagal kliento pageidavimą ir prekyba standartinėmis plieninėmis židinių durelėmis.

Untitled-1

Didmeninė ir mažmeninė prekyba karščiui atspariomis tarpinėmis, naudojamomis karščiui atsparaus  stiklo sandarinimui židinių ir krosnelių durelėse. Taip pat prekiaujame tarpinėmis naudojamomis židinių, krosnelių ir katilų durelių ir korpuso dalių sandarinimui.

Untitled-2

Pirties krosnelių gamyba pagal kliento poreikius , taip pat prekyba standartinėmis įvairių gamintojų pirties krosnelėmis.

Untitled-3

Vandens pašildymo įrangos gamyba ir prekyba, naudojamos patalpų šildymui ir  karšto vandens ir garo paruošimui.

Untitled-4

Klasikinių, koklinių, akmeninių židinių ir krosnių statyba. Lauko židinių projektavimu ir statyba.

5

Stiklas zidiniams, stiklo keramika, zidinio dureles, zidinio kapsules. Sklandus ir kokybiskas darbu igyvendinimas. Pjauname stikla pagal individ. uzsakymus.