Krosnys: Koklinė krosnis tai šimtmečiais naudojamas ir tobulinamas inžinerinis įrenginys skirtas sukaupti ir akumuliuoti šilumą , bei gaminti maistą. Vidutinė stačiamalkė krosnis tai 2,5 – 3 tonų šilumos akumuliatorius , kuriame sukūrenus  glėbį malkų visą parą namuose turėsite malonią šilumą. Kepimo krosnyje pagamintas maistas tikrai ženkliai skirsis nuo kitais būdais gaminamo maisto ir sumaniai šeimininkei suteiks naujas galimybes. Krosnis priklausomai nuo paskirties ir sudėtingumo surinkus reikiamas medžiagas pastatoma per 6 – 10 dienų.

Lauko židiniai : Lauko židinys yra skirtas ne tik maisto gaminimui ,bet ir gali suteikti jaukumo sodybai.  Gerai kai lauko židinys yra statomas pavėsinėje po stogu arba šalia jos , toks židinys funkcionalesnis ir ilgaamžiskesnis, bet lauko židinys taipogi gali būti statomas ir atskiroje ,tam pritaikytoje vietoje. Tokiam statiniui reikalingi pamatai įleidžiami nemažiau kaip į  1,3m gylį. Jeigu židinys statomas pavėsinėje ar šalia jos ,jam reikalingas kaminas , kurio ilgis nemažesnis nei 2m matuojant nuo pavėsinės  stogo dangos paviršiaus.  Kamino diametras ir suvedimo į jį kampas apskaičiuojamas pagal pakuros dydį. Lauko židinys statomas iš saulei, lietui ir šalčiui atsparių medžiagų, naudojant įvairias vandens įgeriamumą mažinančias priemones ir karščiui atsparias medžiagas. Paprastai židinys atsižvelgiant i jo dydį ir sudėtingumą pastatomas nuo 5 iki 14 dienų.

Taip pat statome  židinius:  galinčius šildyti ne tik orą ir vandenį , bet ir kombinuojamus su pirties krosnimis ar šildomomis grindimis. Užsakovui pageidaujant montuojamos įvairios apdailos iš marmuro, smiltainio, geležies ir kitokių medžiagų. Galime patarti dauguma klausimų iškylančių jums dėl židinio ar krosnies eksploatacijos. Ne tik perstatome, bet ir restauruojame senas koklines krosnis bei židinius .